Kreditní karta bez příjmů je pro lidi, kteří mají malé příjmy nebo nechtějí prokazovat své příjmy. V samotném obsahu článku se dozvíte více o kreditních kartach bez dokládání příjmů.

K čemu slouží kreditní karta bez příjmů ?

Kreditní karta bez příjmů slouží k půjčování peňez na koupi zboží. Na své kreditní kartě máte sjednaný určitý limit do jakého mínusu až můžete jít. Obvykle se tento limit pohybuje okolo -50 000 Kč. Kreditní karta je určená hlavně k placení zboží pomocí kreditní karty. Kreditní karta není určena na výběry z bankomatu, jde to ale je to velmi drahé.

Kreditní karta bez příjmů a beúročné období

I kreditní karta bez příjmů nabízí bezúročné období. Pokud peníze v tomto období v pořádku vrátíte, tak jste si půjčily peníze v podstatě zadarma. V případě, že ale skončí bezúročné období tak začínají rychle naskakovat docela vysoké roční úroky. Je tedy třeba vždy půjčku z kreditní karty vrátit včas. Když se kreditní karta správně používá tak pro vás může být velmi výhodný. Je třeba ale určitá disciplína, protože vždy je jednodušší peníze nesplatit.

Kreditní karta bez prokazování příjmů

Kreditní karta bez příjmů je produkt nejen bank, ale hlavně nebankovních spočností. Je určena hlavně pro lidi bez příjmů nebo pro lidi, kteří mají malé oficiální příjmy. Je třeba počítat s tím, že nebankoví společnosti nabízí u kreditní karty o něco horší podmínky než klasické banky.