Půjčky do hodiny ihned jako takové téměř neexistují. Ale představíme vám jednotlivé možnosti, které vám mohou posloužit úplně stejně jako půjčky do hodiny ihned. Pojďme na to !

Proč lidé chtějí půjčky do hodiny ihned ?

Půjčky do hodiny ihned chtějí lidé zejména tehdy, když potřebují vyřešit nějakou akutní situaci. Například když se potřebují rychle vyplatit z exekuce, nebo vyplatit nějako jiného, případně když se rozbije lednička, rozbije se pračka nebo bouchne stará televize a my potřebujeme rychle novou. Půjčky do hodiny ihned jako takové téměř neexistují, ale představíme vám jednotlivé možnosti, které slouží úplně stejně jako půjčky do hodiny ihned.

Kontokorent jako půjčky do hodiny ihned

Kontokorent vám poslouží jako půjčky do hodiny ihned, ale vyjde vás o hodně levněji. Kontokorent si můžete sjednat ke svému běžnému účtu. Kontokorent nabízí téměř všechny banky. Výše kontokorentu záleží na výše obratu na vašem účtu. Počítejte s tím, že budete moci jít maximálně do mínus 50 000 Kč. Kontokorent tedy znamená, že můžete jít díky sjednanému konkokorentu do mínusu. Peníze si můžete vybrat kdykoliv, když budete chtít například pomocí bankomatu nebo s kartou platit přímo v obchodě. Konkorent je také dobré v tom, že je u něj často bezúročné období po které neplatíte žádné úroky. Ale po skončení tohoto bezúročného období začínají naskovat docela vysoké úroky. Je důležité tedy peníze vždy splati v bezúročném období. Ušetří vám to hodně peňez.

Kreditní karta jako půjčky do hodiny ihned

Kreditní karta funguje podobně jako kontokorent, ale v něčem je jiná. U kreditní karty jdete vždy do mínusu, který jste si u banky sjednaly. Kreditní karty jsou určeny hlavně pro platbu kartou v obchodech. Kreditní karty také nabízejí různé prémie a bonusy. Kreditní karty nabízí téměř všechny banky a také několik nebankovních společnosti. Některé nebankovní společnosti poskytují kreditní kartu i lidem bez příjmů. Nebo spíše si neověřují výši jejich příjmů.

Půjčky do hodiny ihned výhody

  • získáte rychle peníze
  • nemusíte čekat na žádné schválení