Rychlé půjčky bez registru ihned jsou půjčky poskytováné bez prověřování různých registrů dlužníků. V článku se dozvíte více o rychlých půjčkách bez registru ihned.

Proč lidé využívají rychlé půjčky bez registru ihned ?

Rychlé půjčky bez registru ihned jsou využívany hlavně pro svoji rychlost a také proto, že není ověřováno jestli jste v registrech dlužníků. Není prověřován bankovní registr dlužníků ani nebankovní registr dlužníků. Do registru jste si mohli dostat pokud jste nespláceli předchozí vaše úvěry či půjčky. Výmaz z rejstříků dlužníků trvá až 3 roky. Například banky si vždy před schválením půjčky prověří jestli nejste v registrech dlužníků, pokud v nich jste tak s žádostí o půjčku u banky rozhodně neuspějete.

Rychlé půjčky bez registru ihned až do domu

Rychlé půjčky bez registru ihned poskytují nebankovní společnosti a ty mnohdy nabízejí, že přijedou k vám a sjednají půjčky přímo u vás doma. Pro hodně lidí je taková nabídka, že nemusí nikam jezdit hodně lákavá a tak jí často využívají. Stačí si tedy telefonicky sjednat u nebankovní společnosti schůzku a zástupce nebankovní společnosti může příjít až přímo k vám domů. U vás doma dojde k podpisu samotné smlouvy a navíc vám hned po podpisu mohou být peníze vyplaceny v hotovosti. Pokud je chcete zaslat na bankovní účet, tak vám je tam nebankovní spoolečnosti samozřejmě zašle.

Rychlé půjčky bez registru ihned a jejich výhody

Rychlé půjčky bez registru ihned mají především tyto výhody:

  • rychlost vyřízení půjčky
  • jsou poskytovány i lidem, kteří jsou v registru dlužníků
  • málo byrokracie

Rychlé půjčky bez registru ihned a jejich nevýhody

Rychlé půjčky bez registru ihned mají především tyto nevýhody:

  • vysoké roční úroky
  • vysoké RPSN
  • možné další poplatky