SMS půjčky ihned jsou půjčky poskytováné nejen přes SMS. Ale v dnešní době hlavně přes internet, kdy stačí vyplnit krátký formulář. V článku se dozvíte více o SMS půjčkách, které jsou poskytovány téměř ihned.

Kde vznikyl SMS půjčky ihned ?

SMS půjčky ihned mají svůj původ v severských zemích. Jako první se SMS půjčky ihned objevily ve Finsku, proto se také můžete často setkat s názvem Finská půjčka. Největší rozmach zažily právě v severských zemích. Kromě Finska také Dánsko, Švédsko, Norsko, Island atd. V Evropě nejsou tyto půjčku zatím tak masově oblíbené, ale jejich obliba postupem času rostě. Nejinak je tomu u nás v České republice.

SMS půjčky ihned jako krátkodobá půjčka před výplatou

SMS půjčky ihned jsou primárně myšleny jako krátkodobá půjčka před výplatou. Hodně lidí má právě problém v tom, že si nedokáží rozložit peníze se své výplaty do celého měsíce. Po výplatě často masivně utrací a na konci měsíce už nemají téměř co jíst. Právě tehdy jim může pomoci SMS půjčky ihned, kterou pak splatít ze své výplaty, kterou dostanou za pár dní. SMS půjčky ihned jsou většinou poskytovány na krátkou dobu 21 dní. Takže peníze z této půjčky musíte rychle vrátit.

SMS půjčky ihned a jejich úroky

SMS půjčky ihned od Ferratum mají jasně daný úrok. Za každý 1 000 Kč zaplatíte za 21 dní úrok 250 Kč. Za půjčku ve výši 500 Kč bude úrok tedy 125 Kč a za půjčku ve výši 5 000 Kč bude úrok 1 250 Kč. Jedná se tedy o půjčky na velmi krátkou dobu. Na začátku si také společnosti potřebuje ověřit vaši bonitu a identitu. Takže první vaše půjčka může být ve výši maximálně 1 000 Kč a bude vám zaslána poštovní poukázkou. Pokud tuto první půjčky v pořádku splátíte, tak si poté můžete už vzít i větší půjčku. Tyto půjčky pak budou poskytovány už přímo na váš bankovní účet.

Žádost o SMS půjčky ihned